Ana Sayfa Espor League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi!

League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi!

459
0
League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi!
League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi!

League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi! Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yeni sezonunun gerçekleştirileceği Espor Sahnesi hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bu kompleks 19 Ocak’ta tamamlanacak ve League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi mücadelelerine ev sahipliği yapacak.

Tüm lig karşılaşmaları burada gerçekleştirilecek olan Espor Sahnesinin bilet satış yeri ve bilet fiyatları da belirlendi. Espor sahnesi bilet fiyatları 15 TL olarak açıklanırken biletler günlük olarak alınacak. Şampiyonluk Ligi’nde o gün içerisinde oynanacak olan tüm müsabakaları 15 TL ücret ödeyerek izlemek mümkün olacak.

İstanbul Ataşehir Watergarden’da yer alan ve 1,000 kişilik kapasiteye sahip olacak olan Espor Arena’sı biletleri 4 Ocak tarihi ile satışa Biletix üzerinden sunulacak. Oyun severler Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi tüm lig maçlarını canlı olarak izleme imkânı bulacak.

Riot Games Espor Sahnesi hakkında açıklamalarda bulunan Riot Games Kıdemli İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Erdinç İyikul, “Avrupa’nın en büyük arenası olacak 1000 kişi kapasiteli Espor Sahnesi, dünyanın en büyük 5 arenası arasında yer alacak. Devasa sahneye sahip olan kompleks içerisinde hakem odaları, oyuncu odaları, sosyal alanlar ve pek çok etkinlik alanına sahip olacak. Ayrıca Espor Sahnesi kompleks olarak üstü açılabilir bir alan. Geçtiğimiz yıllarda Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçları evlerden online olarak izleniyordu. Ancak Espor Sahnesi ile birlikte espor meraklıları ve oyun severler hafta sonları güzel mücadeleleri canlı olarak izleyebilecek” sözlerine yer verdi.

League of Legends Şampiyonluk Ligine Espor Sahnesi! Ek olarak Espor Sahnesi içerisinde birde müze yer alacak. Bu müzede taraftarlar takımlarına ait ve espor geçmişi hakkında istatistik, ödül ve çok daha fazlasına ulaşabilecek. Espor Sahnesi 19 Ocak tarihi itibariyle kapılarını espor meraklıları ve oyun severlere açacak. Biletler ise 4 Ocak tarihi itibariyle Biletix üzerinden satışa sunulacak. Tekrar hatırlatmak gerekirse tüm lig mücadelelerinin biletleri günlük 15 TL olacak.