Ana Sayfa Espor Nilüfer GameFest Heyecanı Başlıyor!

Nilüfer GameFest Heyecanı Başlıyor!

272
0
nilufer-gamefest-heyecani-basliyor

Nilüfer GameFest Heyecanı Başlıyor! Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Nilüfer Gamefest Espor severleri bir araya getiriyor. 3 – 6 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan e spor tutkunlarını bir araya getirecek etkinlik bugün start alıyor.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği etkinlik koronavirüs salgını sebebiyle POGUP üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. 3 – 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik #evdenoyna etiketi ile başlıyor. 4 gün sürecek etkinlikte Valorant, PUBG ve League of Legends gibi oyunlarda oyun severler bir araya gelecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik başvuruları 2 Ekim tarihinde sona erdi. Heyecanın startı ise bugün veriliyor.

Battle royale türünün en popüler yapımlarından PUBG ve Valorant turnuvalarının yanı sıra e spor’un en popüler oyunu League of Legends turnuvası da Nilüfer GameFest’te oyun severleri bekliyor. Etkinliğin duyurusu Nilüfer Belediyesi resmi Twitter sayfası üzerinden yapıldı.

Nilüfer GameFest Heyecanı Başlıyor! Üç turnuvaya ev sahipliği yapacak olan Nilüfer GameFest ödül havuzunda ise büyük bir rakam oyun severleri bekliyor. 250 bin TL ödül havuzuna sahip festivalde dereceye giren oyuncu ve takımların sıralamalarına göre bu ödül havuzu paylaştırılacak. Öte yandan oyuncuların yanı sıra katılımcılara da Nilüfer GameFest’te sürpriz ödüller dağıtılacak. 3 – 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliği ve sürpriz ödülleri kaçırmamak için POGUP üzerinden takip etmeyi unutma.