Ana Sayfa Konsol PS Plus Ekim Ayı Oyunları Açıklandı!

PS Plus Ekim Ayı Oyunları Açıklandı!

304
0
PS Plus Ekim Ayı Oyunları Açıklandı!
PS Plus Ekim Ayı Oyunları Açıklandı!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Ekim ayında iki oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları 2 farklı türden oluşuyor. Aksiyon odaklı oynanışıyla yarış türüne farklı bir soluk getiren ve popüler film serisinin havasını  Need for Speed Payback ve vampir oyunu türündeki yapımlar arasında önemli bir yeri olan RPG oyunu Vampyr.

PS Plus Ekim ayı oyunları 6 Ekim’den 2 Kasım tarihine kadar PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde elde edilebilir olacak. Önümüzdeki haftadan itibaren ücretsiz olacak oyunların toplam fiyatı 603 TL. Need For Speed Payback 319 TL, Vampyr ise 284 TL. Buraya tıklayarak PS Plus abonesi olabilirsiniz. Aynı zamanda Eylül ayı için verilen hediyeleri de 6 Ekim tarihine kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz. Çıktığı anda patlama yapan ve birçok yayıncının kanallarında kendisine yer verdiği Need for Speed Payback ile son zamanlarda RPG türünün öne çıkan örneklerinden biri olan Vampyr’ı kaçırmayın.

Need for Speed Payback

ps-plus-ekim-ayi-oyunlari-aciklandi

Fortune Valley’nin yer altı dünyasında, bir ihanetle bölünen ekibiniz, şehirdeki kumarhanelere, suçlulara ve aynasızlara hükmeden adi karteli, yani Kasa’yı devirmek için intikam arayışıyla tekrar bir araya geliyor. Bu yozlaşmış kumarcılar cennetinde bahisler yüksek oynanır ve Kasa her zaman kazanır. Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess’in dünyasına dalın, birbirinden zorlu ve farklı etkinliklerde direksiyon sallayın. Valley’deki yer altı dünyasının saygısını kazanıp Kasa’yı devirecek o son yarışta yer almak için her sürücünün yarışlara katılması, görevleri tamamlaması ve meydan okumalara karşılık vermesi gerekiyor.

Vampyr

ps-plus-ekim-ayi-oyunlari-aciklandi

LANET SEÇİM…

1918 Londra. Vampir’e dönen Dr. Jonathan Reid’sin. Doktor olarak şehrinin gribe yakalanan vatandaşlarını kurtarmak için tedavi bulmalısın. Vampir olarak iyileştirme yemini ettiklerinle beslenmekle lanetlendin.

İçindeki canavara yenilecek misin? Vampir avcılarına, Zombi Skallara ve diğer doğaüstü yaratıklara karşı savaş ve hayatta kal. Etrafındakileri manipüle etmek, hayatlarını didiklemek ve sonraki kurbanının kim olacağına karar vermek için kötücül güçlerini kullan. Kararlarınla yaşamak için çabala… Londra’yı ya batıracak ya çıkaracaksın.

• VAMPİR OL – Doğaüstü becerilerle savaş ve manipüle et
• HAYATTA KALMAK İÇİN BESLEN – Hem kurtarıcı, hem takipçi ol
• LONDRA’YI ŞEKİLLENDİR – Birbirine bağlı bir vatandaş ağı kararlarına tepkiler veriyor olacak