Ana Sayfa Espor Kupa Vestel PUBG Mobile Şampiyonu Belli Oldu!

Kupa Vestel PUBG Mobile Şampiyonu Belli Oldu!

277
0
kupa-vestel-pubg-mobile-sampiyonu-belli-oldu

Kupa Vestel PUBG Mobile Şampiyonu Belli Oldu! Battle royale türünün en popüler mobil yapımları arasında yer alan PUBG Mobile bir turnuvayı daha tamamlamış oldu. Ülkemizde gerçekleştirilen turnuvada adrenalin her an üst seviyedeydi. Son yıllarda ülkemizde e spor dünyasına katkıları ile dikkat çeken Vestel bir turnuvayı daha başarı ile tamamladı. Türkiye’nin e spor alanında gelişiminde büyük katkısı olan marka düzenlemiş olduğu PUBG Mobile turnuvasında zafere ulaşan takım belli oldu.

Kıyasıya mücadelenin gerçekleştiği turnuva Kupa Vestel PUBG Mobile’da zafere ulaşan taraf Dark Legion oldu.  29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen turnuvada 800’den fazla katılımcı vardı. 5.500 TL ödülü olan turnuva Kupa Vestel PUBG Mobile’da ilk üç ise şu şekilde;

  1. Dark Legion
  2. Futbolist
  3. Unidentified

Kupa Vestel PUBG Mobile Şampiyonu Belli Oldu! Turnuva boyunca başarılı oyun stratejileri ile dikkatleri üzerine çeken Dark Legion hak ettiği zafere de ulaşmış oldu. Özellikle final serisindeki kusursuz mücadelesi ile alkışları toplayan Dark Legion en büyük rakiplerinden Futbolist, Unidentified, Beşiktaş Esports, Gamers of Future gibi takımları geride bıraktı ve zirveye adını yazdıran ekip olmayı başardı.

Kupa Vestel PUBG Mobile galibi ve 5.500 TL ödülün sahibi olan Dark Legion’u tebrik ederiz. Kupa Vestel’in diğer turnuvaları ve etkinlikleri için www.kupavestel.com adresini ziyaret edebilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.