Ana Sayfa Konsol Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu

Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu

514
0
Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu
Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu

Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu! Geçtiğimiz günlerde merak ile beklenen Nintendo Direct etkinliği sunumu yayına sunuldu. 35 dakika olan Nintendo Direct sunumu ile yeni Nintendo Switch oyunları tanıtımı yapıldı. Etkinlikte Super Mario Maker 2 ve The Legends of Zelda: Link’s Awakening gibi oyun severlerin beklemiş olduğu oyunlar piyasaya duyuruldu. Tüm oyunların 2019 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği de etkinlikte resmi duyuru olarak açıklandı.

Nintendo Direct sunumunda Hellblade: Senua’s Sacrifice, Bloodstained: Ritual of Night, Fire Emblem: Three Houses, Yoshi’s Crafted World, Daemon X Machina ve marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order gibi oyunlar tanıtıldı. Tüm bu oyunların yanı sıra Nintendo Switch’e Nintendo eShop serisi bulmaca oyunu BoxBoy! + BoxGirl! Yayınlanacak.

Ayrıca Nintendo Switch sahipleri bugünden itibaren çevrimiçi 99 oyunculu bulmaca etkinliği olan TETRIS 99 ve klasik Square Enix oyunu Final Fantasy IX ve Captain Toad: Treasure Tracker gibi oyunların ücretsiz demolarına erişim sağlayabilecek.

Nintendo Direct etkinliğinin 35 dakikalık canlı yayınının tamamını izlemek ve tanıtımı yapılan oyunların trailler ve oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Super Mario Marker 2

Dragon Quest XI

ONINAKI

Super Smash Bros: Ultimate Versiyon 3.0

Testris 99

The Legends of Zelda: Link’s Awakening

Nintendo Switch Yeni Oyunları Duyuruldu!