Ana Sayfa Mobil PUBG Mobile Akıbet Modu Yayınlandı

PUBG Mobile Akıbet Modu Yayınlandı

95
0
PUBG Mobile Akıbet Modu Yayınlandı
PUBG Mobile Akıbet Modu Yayınlandı

PUBG Mobile, resmi Akıbet modu ile oyun severler tarafından en çok beğenilen modu birçok güncelleme ve yükseltme ile beraber tamamen değişikliğe uğradı.

Pandemide herkesin olmazsa olmazı haline gelen ve zaman geçmesine karşın popülerliğini koruyan PUBG Mobile, oyunda güncellemeler meydana geldiğini duyurdu. Zırh yuvaları olan bir yelek içerdiği gibi ateşli silahlar yükseltme özelliğini de ekleyen modda oyuncular artık ağır hasarların ardından sağlığın hızlı bir şekilde iyileşmesini ve enerjinin gittikçe düşmeden koruyan bir sistem yükseltmesinden faydalanabilecek.

PUBG Mobile Akıbet Modu yenilikleri neler?

Hareket ederken sağlık ve enerjiyi yenilemek için ilk yardım kitleri ve enerji içecekleri üretildi. Ayrıca yeni kitleri kullanırken iyileşmede sınır yok. İlaç dolapları da oyunculara birden fazla iyileştirme alternatifi sunmak amacıyla duvarlarda mevcut olacak. Akıbet Modu ek olarak sekiz yeni sığınak, erzakla dolu fakat oldukça iyi korunan dört Muhafız Karakolları’na ve gizli sandıklara ulaşabilmek için takip edilecek hazine haritalarının yanında haritada random bir şekilde ortaya çıkan tırı da içerecek. Fakat çağrı kulelerini kullanıldığında konumları diğer oyuncular tarafından görüntülenebilecek. Kısaca resmi Akıbet Modu, oynanış stratejisini muntazam bir şekilde genişleterek oyunculara bu modda zafere ulaşmak için birçok metot sunuyor. PUBG Mobile 2.3 güncellemesinin bir kısmı olarak bu mod şu an denenebiliyor.