Ana Sayfa PC WWE 2K22 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

WWE 2K22 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

159
0
wwe-2k22-cikis-tarihi-duyuruldu

WWE 2K22 Çıkış Tarihi Duyuruldu! Oyun severlerin merak ile beklediği WWE 2K22, 11 Mart 2022 tarihinde oyun severler ile buluşacak. WWE 2K20 oyuncular tarafından oldukça fazla eleştiri almıştı. Grafik hataları ile başlayan oyundaki sıkıntılar yapımın seriye ara vermesine neden olacak kadar uzamıştı. WWE 2K21’i es geçen 2K serinin, yeni oyununun çıkış tarihi ile ilgili uzun süren iddiaların ardından resmi duyuru geçtiğimiz günlerde yapıldı.

wwe-2k22-cikis-tarihi-duyuruldu-2

Yeni oyunda heyecanlandıran gelişmeler

WWE 2K22 tanıtımı için hazırlanan ve WWE dünyasından meşhur isimlerin de yer aldığı fragman videosu, oyunun resmi Youtube kanalında yayınlandı. Videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oyun motorunun yeniden tasarlandığı ve üst düzey grafikler ile oyun severlerin karşısına çıkacağı belirtilen oyunun tanıtımında heyecanlandıran detaylar bulunuyor. 2K Showcase modunda başrolde karşımıza Rey Mysterio çıkıyor. Mysterio’nun en meşhur mücadelelerinden ikonik sahneleri tecrübe etme imkanı 2K Showcase’de oyun severleri bekliyor. MyGM ve MyFACTION adı verilen yeni modlarda oyun severleri bekleyen yenilikler arasında.

WWE 2K22 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Daha önceki serinin oyunlarında bulunduğu gibi birçok özelleştirme seçeneği 2K22’de de yer alacak. Bu da mikro ödemelerin oyunun en önemli gündemi olarak karşımıza çıkacağını söylemek yanlış olmaz. WWE 2K22, 11 Mart 2022 tarihinde resmi olarak konsol ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. WWE 2K22 ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.