Ana Sayfa PC The Settlers 17 Mart’ta Çıkıyor!

The Settlers 17 Mart’ta Çıkıyor!

146
0
the-settlers-17-martta-cikiyor

The Settlers 17 Mart’ta Çıkıyor! Ubisoft oyun severleri heyecanlandıracak yeni bir oyun duyurusunu geçtiğimiz gün yaptı. The Settlers adlı oyun çok beklenen dönüş tarihini resmi olarak duyurdu. 17 Mart 2022 tarihinde Windows PC için çıkışı gerçekleştirilecek oyun, Ubisoft Connect ve Epic Games Store üzerinden ön siparişe de açılmış durumda. Ayrıca oyuncular 20 Ocak tarihinde başlayacak olan Kapalı Beta’ya da katılım hakkına sahip olacaklar.

the-settlers-17-martta-cikiyor-2

The Settlers geri dönüyor

Oyun resmi fiyatı da duyuru ile belirlenmiş oldu. 269₺ fiyat etiketi ile satışta olacak oyun Epic Games Store üzerinde ise indirimle 209 liraya satın alınabilecek. Ubisoftt’un oyun ile ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Ubisoft Düsseldorf’un geliştirdiği The Settlers, serisinin en popüler oyunları arasında yer alan The Settlers 3 ve The Settlers 4’ten esinlenilerek geliştirilen yeni bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuları Ubisoft tescilli Snowdrop Engine oyun motoru kullanılarak yeniden geliştirilen oyunda oyuncular gelişmiş grafiklerin keyfine varacak. Oyunda, oyuncuları tek oyunculu hikaye, Onslaught ve Skirmish modları olmak üzere üç farklı oyun modu bekliyor.”

the-settlers-17-martta-cikiyor-3

The Settlers 17 Mart’ta Çıkıyor! 

The Settlers resmi tanıtım videosuna buraya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Ubisoft’un önümüzdeki haftalarda da oyun ile ilgili yeni açıklamalarda bulunması bekleniyor. Oyuna ait Epic Games Store linkine ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz. The Settlers ve çok daha fazla oyun haberi için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.