Ana Sayfa PC Riot Games Oyunları Epic Store’da!

Riot Games Oyunları Epic Store’da!

7
0
riot-games-oyunlari-epic-storeda

Riot Games Oyunları Epic Store’da! Riot Games yapımı oyunlar League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra oyunlarının artık Epic Games Store’dan indirilebileceği duyurusu yapıldı. Oynaması ücretsiz olan bu oyunların indirilme işleminde öncelikle Riot istemcisi indirilecek.

riot-games-oyunlari-epic-storeda-2

Pandemi ile birlikte artan oyun talebi sonrasında sektörel bazda da yenilikler gelmeye devam ediyor. Bu yenilikler arasında oyun şirketleri ve dağıtımcıları arasında yapılan anlaşmalar sıkça karşımıza çıkıyor. Oyun severler tarafından bakıldığında ise bu durum hem kolaylık sağlarken hem de sürekli gelişen bir oyun kültürünü ortaya koyuyor. İki büyük oyun geliştiricisi olan Riot Games ve Epic Games güç birliği yaptığını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Bu iş birliği ile birlikte League of Legends, Valorant, Teamfiht Tactics ve Legends of Reneterra oyunları başta olmak üzere tüm Riot Games oyunları artık Epic Games Store’da indirilebilecek.

Epic Games Store gerçekleştirmiş olduğu yenilikler ve ücretsiz olarak her hafta sunduğu oyunlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dikkat çekmenin yanında rakiplerinin seviyesine de ulaşmayı çok kısa bir sürede başardı. Bu anlaşma pek çok oyuncuyu da sevindirecek düzeyde. İki firma arasındaki anlaşmaya göre oyunları indirmek için Riot istemcisini de indirmek gerekecek. İlerleyen günlerde Epic Games Store’dan yeni haberlerin gelmesi de bekleniyor. Epic Games Store ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.ac