Ana Sayfa PC Steam Yaz İndirim Tarihi Sızdırıldı!

Steam Yaz İndirim Tarihi Sızdırıldı!

299
0
steam-yaz-indirim-tarihi-sizdirildi

Steam Yaz İndirim Tarihi Sızdırıldı! Steam’in her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz indirimlerinin bu yılki tarihi Twitter üzerinden sızdırıldı. Oyuncuların heyecan ve sabırsızlıkla beklediği indirimlerin tarihi belli oldu. Steam 2020 Yaz İndirimlerinin tarihi bu yıl 25 Haziran’da başlıyor.

Steam için bir gelenek haline gelen yaz indirimlerinde oyuncular yaz ayları yaklaştıkça tarih konusunda gelecek açıklamayı bekler oldu. Ancak Valve’ın resmi açıklamasından önce Twitter üzerinden yapılan sızdırılma ile indirimlerin tarihi belli olmuş oldu. Platform geleneksel hale getirdiği indirimler ile milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Özellikle salgın döneminde mobil oyunların oynanma sürelerinin artması ile Valve bu yılki indirim sezonuna oldukça önem vermiş durumda. Platform üzerinden gerçekleştirilen indirim ile birlikte binlerce oyunda avantajlı indirimler oyuncuları bekliyor olacak.

Steam Yaz İndirim Tarihi Ne Zaman?

Steam için bir gelenek haline gelen indirimler bu yıl 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirileceği sızdırıldı. Valve için bir gelenek haline geldi dediğimiz bu indirim haftasının sızdırılması da bir gelenek oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Steam Yaz İndirimleri Valve’ın resmi açıklamasından önce internette sızdırılmış ve dolaşmaya başlamıştı.

Haziran ayı sonunda başlayacak ve 9 Temmuz tarihine kadar devam edecek indirim haftasında binlerce oyunda indirimler oyun severleri bekliyor olacak. Önümüzdeki günlerde Valve’ında indirimler hakkında resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Ayrıca indirime girecek oyunlar hakkında da açıklamalar hatta indirime girecek bazı oyunların tanıtılması da bekleniyor.