Ana Sayfa PC Yeni Assassin’s Creed Oyununun Eylül Ayında Duyurulması Bekleniyor!

Yeni Assassin’s Creed Oyununun Eylül Ayında Duyurulması Bekleniyor!

119
0
yeni-assassins-creed-oyununun-eylul-ayinda-duyurulmasi-bekleniyor

Yeni Assassin’s Creed Oyununun Eylül Ayında Duyurulması Bekleniyor! Son yılların en büyük, en önemli ve en güçlü oyun firmalarından olan Ubisoft geçtiğimiz günlerde oyuncuları ve özellikle firmanın en ünlü ve en başarılı serisi olan Assassin’s Creed’in sevenlerini oldukça mutlu edecek bir habere imza attı.

Ubisoft yakın zamanda başarılı serisi Assassin’s Creed’in 15. yılını kutladığı özel bir etkinlik düzenledi. Oyun severler ve sektörün önde gelen isimleri tarafından heyecanla takip edilen bu etkinlikte Assassin’s Creed serisi hakkında bir çok duyuru yapılırken Ubisoft bu etkinlikte üstü kapalı da olsa yeni Assassin’s Creed oyunu için bazı bilgilere de yer verdi.

Yeni Assassin’s Creed Oyununun Detayları

Etkinlik genel anlamda Assassin’s Creed serisinin geçtiğimiz yıl çıkan ve hala aktif olarak güncellenen son oyunu olan AC: Valhalla hakkında güncelleme ve gelişmelerin duyurulduğu ve geliştiricilerin 15 yıldır devam eden bu seri için oyunculara ve hayranlara teşekkür etme fırsatı bulduğu başarılı bir etkinlik oldu.

yeni-assassins-creed-oyununun-eylul-ayinda-duyurulmasi-bekleniyor-2

Fakat bu etkinlikte duyurulan tek şey Assassin’s Creed Valhalla’nın güncelleştirme ve geliştirmeleri değildi. Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre firma önümüzdeki Eylül ayında genel anlamda gelecek planlarının duyurulacağı bir sunum gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu sunumda hali hazırda devam eden serilerin ve yeni geliştirilen oyunların tanıtımlarının yapılması planlanıyor. Oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen haber ise, bu sunumda duyurulması oldukça muhtemel olan efsane Assassin’s Creed serisinin son oyunu. Çok daha fazla oyun haberi için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.