Ana Sayfa PC Yeni PrismCaps ile Tarzını Yansıt, Farkını Göster

Yeni PrismCaps ile Tarzını Yansıt, Farkını Göster

192
0
gamer-in-turkey-yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster

Profesyonel esporcuların birlikte en çok ödül parası kazandığı lider çevre birimleri üreticisi SteelSeries, dayanıklı ve estetik ürünleri ile beğenileri topluyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak seçtiği ürünlerini kişiselleştirebileceği Yeni SteelSeries PrismCaps ile de tarzlarını yansıtmaya teşvik ediyor.

Kullanıcıların farklı kullanım alanları ile paralel olarak ekipmanlarından farklı beklenti ve ihtiyaçları olabiliyor. Oyuncular kadar yazarlar ve editörler de dayanıklılık ve yüksek performans gibi sebeplerle mekanik klavyeleri tercih edebiliyor. Mekanik oyuncu klavyesinin ilk üreticisi SteelSeries, farklı kullanıcıların değişken beklentilerine uygun ürünlerle bu ihtiyaca cevap veriyor. Üstelik ekipman kişiselleştirmeyi bir adım öteye taşıyan yeni PrismCaps ile kullanıcıların kişisel tarzını yansıtabilmelerini sağlıyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-3

Türünün ilk örneği Apex Pro

SteelSeries’in türünün ilk örneği olan Apex Pro ve Apex Pro TKL model klavyelerindeki her bir tuşun hassasiyeti özel olarak ayarlanabiliyor. OmniPoint ayarlanabilir çalışma anahtarı teknolojisi ile, kullanıcılar tuş hassasiyetlerini diledikleri gibi değiştirebiliyor. Uzun çalışma anahtarları (3.6mm) çalışma sırasında hata yapma ihtimalini azaltırken, daha yüksek tepki hızlarına ihtiyaç duyulan anlarda kullanıcılar daha kısa çalışma anahtarlarını (0.4mm) tercih edebiliyor. Her iki modelde ortak olarak bulunan OLED akıllı ekranlar, oyun içinden ve Discord gibi uygulamalardan anlık bildirimleri kullanıcılara aktarıyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-1

Farklı ihtiyaçlara, farklı seçenekler

İhtiyaca uygun olarak farklı anahtar seçenekleri sunan modellerden diğeri ise Apex 7 ve daha kompakt bir boyuta sahip olan Apex 7 TKL.  Kullanıcılar, kendi alışkanlıklarına ve kullanım alanlarına uygun olarak farklı hassasiyet sunan kırmızı, mavi ve kahverengi anahtarlar arasından tercih yapabiliyor. SteelSeries klavyelerini öne çıkaran özelliklerden biri olan OLED akıllı ekranlar her iki modelde de bulunuyor. Ayrıca akıllı ekranın yanında yer alan tıklanabilir metal tekerlek ile oyundan çıkmadan ses, parlaklık ve kaydedilen profiller arasında değişim ve ayarlamalar yapılıyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-2

SteelSeries’in ekipmanlarında önem verdiği kişiselleştirme özelliklerinden biri olan RGB renklendirmeler, markanın klavyelerinde de öne çıkıyor. Yeniden tasarlanan aydınlatma özellikleri, diğer SteelSeries ekipmanlarıyla senkronize edilebildiği gibi, oyun içi etkileşimlere veya bildirimlere tepki gösteren ve 16,8 milyon renk yansıtabilen bölgeler sunuyor. Bu bölgeler yalnızca estetik olarak güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda oyun içindeki aksiyonları da yansıtabiliyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-6

Yeni PrismCaps ile tarzını göster

Kişiselleştirme özellikleri yalnızca kullanım kolaylığı ve performansa yönelik alanlarda değil, tasarım ve estetik alanlarında da ortaya çıkıyor. Yeni çıkan SteelSeries PrismCaps ürünleri ile kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun olarak seçtiği klavyelerine kendi tarzlarını katabiliyor. PrismCaps tuş takımları, yarı saydam kenarlara ve harflere sahip. Bu tasarım daha parıltılı ve göz alıcı bir RGB ışıklandırma performansı yakalamayı sağlıyor. Termoplastik PBT materyali sayesinde uzun süreli kullanımdan sonra bile silinme ve doku değişimi gibi problemlere karşı dayanıklılık gösteriyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-5

Yeni PrismCaps, Apex 5, Apex 7&TKL ve Apex Pro&TKL gibi SteelSeries’in MX gövdeli mekanik klavyelerinin tamamına uyumluluk gösteriyor. Ayrıca, diğer marka mekanik klavyelerin tuş genişliklerine de uyum sağlayan iki farklı alternatif “alt sıra tuş takımı” seti bulunuyor. Ürün kutusu içerisinden çıkan tuş başlığı çıkarma aracı ile de klavye tuş takımı değişimini hızlı ve kolay deneyim haline getiriyor. PrismCaps’in beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

yeni-prismcaps-ile-tarzini-yansit-farkini-goster-4

SteelSeries’in her kullanıcının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği çevre ekipmanları ve tarzınızı yansıtabileceğiniz yeni SteelSeries PrismCaps hakkında daha kapsamlı bilgi için https://tr.steelseries.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.