Ana Sayfa PC Assassin’s Creed 2 Ücretsiz Oldu!

Assassin’s Creed 2 Ücretsiz Oldu!

336
0
Assassin's Creed 2 Ücretsiz Oldu!
Assassin's Creed 2 Ücretsiz Oldu!

Assassin’s Creed 2 Ücretsiz Oldu! Koronavirüs nedeniyle herkes birçok ülkede insanlar en güvenli alan olan evlerinde kalıyorlar. Devletlerin birer birer karantina ilan etmesinin ardından firmalar da oyunculara yardımcı olmak için seferber olmuş durumda. İçerisinde bulunduğumuz karantina günlerinde pek çok insan için vakit geçirmek oldukça zor. Yapılabilecekler listesi ise oldukça kısıtlı. Oyun oynamaksa en öne çıkan seçenek. Ancak ya oynayacak oyununuz kalmadıysa ya da yeni bir oyun alacak bütçe ayıramıyorsanız ne yapacaksınız? Oyun firmalari şu ana kadar oyunseverlerin yanında yer aldı.

Ubisoft da o firmalardan biri. Daha önce Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını da ücretsiz olarak yayınlamıştı. Şimdiyse farklı bir efsaneyle karşımıza çıkıyor. Assassin’s Creed serisinin efsane oyunu Assassin’s Creed 2 ücretsiz oldu!

Ubisoft’un masaüstü uygulaması olan UPlay üzerinden gerçekleştirilen kampanyada Assassin’s Creed 2 ücretsiz olarak elde edilebilir oldu. Oyunun bu kadar sevilmesinin en önemli sebebiyse serinin ilk oyununun güzel yanlarını alıp üzerine yeni şeyler de eklenmesiydi. Ayrıca oyunda serinin ikonik karakteri Ezio Auditore’yi kontrol ediyoruz.

assassins-creed-2-ucretsiz-oldu

“Büyüyen bir komployu çözmek için Rönesans İtalya’sındaki yolculuğunda bir Floransa asilzadesı olan Ezio Auditore da Firenze’ye katılın. Ailesinin ölümlerine yozlaşmış bir rejimin elinde şahit olmak zorunda kalan Ezio, gizemli ve gizli Templar düzeninden tam olarak intikam almak için genç bir Assassin rolünü üstlenir. Daha önce hiç oynamadıysanız veya daha önce oynadıysanız ve bu dünyada hikayeyi yeniden yaşamak istiyorsanız bile, şimdi şansınız var.

Eğlendirmek ve eğitmek için evdeki herkesi ücretsiz içerikle desteklemeye adadık. Assassin’s Creed II’nin gerçek yaşam ortamı ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Assassin’s Creed oyunlarının arkasındaki mimariye, kültüre ve tarihe daldığımız Gerçek Tarih serimize göz atın. Daha fazla teklif için bizi izlemeye devam edin ve başka nelerin mevcut olduğunu görmek için Ücretsiz İçerik web sitemizi ziyaret edin . Güvende olun, üzerinize düşeni yapın ve evde oynayın.”

assassins-creed-2-ucretsiz-oldu

Oyunu kütüphanenize eklemek için buraya tıklamanız gerekiyor. İlk olarak bir UPlay hesabı oluşturun ya da hesabınız varsa giriş yapın. Açılan sayfada “Get It For Free” butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Oyunu oynamak içinse bilgisayarınıza UPlay uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Games” sekmesinde bulunan Assassin’s Creed 2 oyununu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun 17 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak kalacağını hatırlatalım.