Ana Sayfa PC Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı!

Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı!

483
0
Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı!
Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı!

Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı! Shai için ön kayıt yapan Maceracılar, yeni sınıfın ön oluşturmalarına başlayabilecekler. Ayrıca Shai karakterini en iyi özelleştiren Maceracılara da ödüller var. Misafir Kartları ile bu kutlamalara katılabilir ve hatta kalıcı erişim elde etme şansına bile sahip olabilirsiniz.

Black Desert evreninde merakla beklenen yeni sınıf Shai için geri sayım başladı. Maceracılar, yeni sınıf ile yeni maceralara yelken açmaya başlayacaklar. Birçok yeni etkinlikle yeni sınıfın kutlamalarına başlayan Black Desert evreni, aynı zamanda Maceracılara yeni sınıf Shai’yi erkenden özelleştirme imkanını sunuyor.

En iyi Shai özelleştirmesi yapan Maceracılara ödül var

Erken erişim yapan Maceracılar bugünden itibaren yeni sınıf Shai’nin ön oluşturmasına başlayacaklar. 26 Haziran tarihinde herkese açık hale gelmeden önce yeni sınıf ile ilk deneyimlerini yaşayacak olan Maceracılar, bu yeni yolculukları sırasında birçok destek ödülü de kazanacaklar. Ayrıca 3 Temmuz tarihine kadar, yaptıkları Shai özelleştirmelerini Black Desert resmi sayfasındaki “Stil Albümü” içinde paylaşan Maceracılar ekstra ödüller kazanmanın yanı sıra, sadece 3 kişinin hak edeceği ve henüz erişime açılmamış bir pet olan Alacakaranlık Vaşak’ının da bulunduğu Başarı Ödülü’nü kazanma şansı yakalayacak. Henüz Shai sınıfı için ön kayıt yaptırmamış Maceracılar için erken erişime katılma ve bu ödülleri kazanma fırsatı devam ediyor.

Shai kutlamalarında herkese yer var!

Yeni sınıf Shai’nin evrene gelişiyle başlayan kutlamalara, oyuna yeni gelecek oyuncular da katılabilecek. Misafir Kartları’nın süresi kutlamalarla beraber 7 günden 14 güne uzatılacak ve 10 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu kuponu kullanarak en az 7 gün oyuna giren ve 50. levele ulaşan oyuncular ise kalıcı erişim kazanma hakkına sahip olacak. Shai, bütün Maceracılar için bol ödüllü birçok etkinlik hazırladı.

Black Desert Evreni’nin Yeni Sınıfı Shai için Ön Oluşturma Başladı!

Shai Black Desert evrenine yalnız gelmiyor

Black Desert Türkiye ve MENA’daki etkinliklere ev sahipliği yapmak isteyen yalnızca Shai değil. Shai’nin sadık eşekleri de ona eşlik edecek ve Velia’lı Bmanzur eşeklerin hak ettikleri gibi tanınmalarını istiyor. Bmanzur, 26 Haziran tarihine kadar Shai’nin dört ayaklı arkadaşları hakkında bilgi vermek için her sunucuda sınırlı sayıda görev sunacak. Velia’da bulunan Bmanzur’dan bu görevi almak için herhangi bir koşul gerekmezken, değerli bir ödül kazanmak için her sunucuda görevleri tamamlamak oldukça önemli. Görevleri tamamlayan sunucu sayısına bağlı olarak Bmanzur herkese Derome, Cherose veya Vallet adındaki 3 eşekten birini hediye edebilir.

Shai sınıfı özelleştirmeleri, etkinlikler ve daha fazla detay için tr.playblackdesert.com adresini takip edebilirsiniz.