Black Desert Türkiye&MENA’da Devam Eden Erişilebilirlik İyileştirmelerinin Bir Parçası Olarak “Ticaret” İçeriği Yenileniyor

  77
  0
  Black Desert Türkiye&MENA'da Devam Eden Erişilebilirlik İyileştirmelerinin Bir Parçası Olarak

  Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’nın daha çeşitli ve keyifli içerikler sunmak için, “Ticaret” içeriğini yenilediğini duyurdu. İyileştirilmiş erişilebilirlik ile birlikte, şimdi Black Desert’ın uçsuz bucaksız dünyasına dalmanın ve oyunun sunduğu her şeyin tadını çıkarmanın tam zamanı.

  Ticaret, Gümüş Para kazanmada önemli bir rol oynayan ve maceracıların zevk aldığı pek çok Yaşam aktivitesinden sadece bir tanesidir. Maceracıların, kazançlarını en üst düzeye çıkarmaları için en verimli fiyatı arayarak, çeşitli yerlerde Ticaret Eşyaları alıp satmaları gerekiyor. Ticaret sisteminin bu yapısı gerçek hayat ekonomisinin karmaşık yapısının bir taklididir.

  Black Desert Türkiye&MENA'da Devam Eden Erişilebilirlik İyileştirmelerinin Bir Parçası Olarak "Ticaret" İçeriği Yenileniyor

  Ticarette Yeni Dönem Başlıyor

  Ticaret sisteminin yenilenmesiyle birlikte, piyasa fiyatları artık her 4 saatte bir olmak üzere sabit bir zamanda değişecek ve gerçek zamanlı dalgalanma sisteminin yerini alacak. Bu gelişme, maceracıların beklenen fiyat değişikliklerine dayalı ticaret stratejileri yürütmelerini sağlıyor.

  Eşyaların fiyatları en fazla %300 oranında artabildiğinden, maceracılar kârlarını daha da artırmak için “Söylentiler”den yararlanabilirler. Bu Söylentiler, planlanmış bir zamanda bölge genelinde meydana gelen “özel dalgalanmalar” için ipucu vazifesi görebilir. Ancak bunlar her zaman doğru olmayabilir. Doğruluğundan emin olmak için, maceracılar bölge sakinlerini dikkatle dinlemeli ve Black Desert dünyasındaki ekonomik eğilimleri gözlemlemelidir.

  Black Desert Türkiye&MENA'da Devam Eden Erişilebilirlik İyileştirmelerinin Bir Parçası Olarak "Ticaret" İçeriği Yenileniyor

  Giriş Engeli Hafifletiliyor

  Giriş engelini hafifletmek için, maceracıların Ticaret Eşyalarını depolamak için kullandığı vagonun ağırlık limiti üç katına çıkarılarak daha fazla maceracının ticarete katılması teşvik edildi. Artık yeni başlayanların vagonu olan “Dayanıksız Vagon”da bile 900 LT’ye kadar eşya depolanabilecek. Bu da önceki 270 LT’lik sınıra göre önemli bir artış anlamına geliyor.

  Black Desert Türkiye&MENA, bu yılın son çeyreği boyunca içeriklerine erişilebilirliği sürekli olarak geliştirdi. 

  Yeni eklenen “Haftalık Katkı Görevleri”, maceracıların büyük miktarda “Katkı Puanı EXP” kazanmalarını sağlıyor. Biriken Katkı Puanları, oyunda ev satın alma, işçi kiralama ve eşya kiralamada önemli bir rol oynuyor ve bu da onları oyunda önemli bir unsur haline getiriyor.

  Son olarak, Black Desert Türkiye&MENA, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri, bir Aile içinde Gümüş Para entegrasyonu, Merkez Pazar’da azaltılmış eşya yükü ağırlığı ve daha fazlasını içeren yenilikleri ile son birkaç aydaki en iyi oyun deneyimini sunarak hem yeni hem de geri dönen maceracıları bekliyor.