Ana Sayfa Mobil Dark Knight Sınıfı Artık Black Desert Mobile’da 

Dark Knight Sınıfı Artık Black Desert Mobile’da 

353
0
Gamer in tr-dark-knight-sinifi-artik-black-desert-mobileda

Dark Knight Sınıfı Artık Black Desert Mobile’da!Uzun zamandır Black Desert Mobile evrenine dahil olması beklenen Dark Knight sınıfı bugünden itibaren Maceracılarla buluşuyor. Bununla birlikte Maceracıların kendilerini geliştirebilmeleri için her hafta oyuna eklenen etkinliklerin yanı sıra bu hafta Tower of Trials ve Otomatik Görev sistemi de oyuna dahil oluyor.

Pearl Abyss, uzun zamandır beklenen Dark Knight sınıfının bugün Black Desert Mobile’a dahil olduğunu açıkladı. Bu yeni güncellemeler ile yeni sınıfın gelişini kutlamak için, Dark Knight sınıfına sahip olan Maceracılara özel ödüller verilecek.

Vedir üyesi olan Dark Knight, zarif dövüşme stiliyle tanınan ölümcül bir sınıftır. Yakın mesafe saldırılarda güçlü iki eliyle kullanabildiği Kriegsmesser kılıcı ve kara büyü yeteneklerini birleştiren savaş alanında çok yönlü bir savaşçıdır. Maceracılar, Dark Knight karakterlerini yükselterek ekipmanlarını güçlendirmek, kamplarını geliştirmek ve Kara Ruh’u büyütmek için kullanabilecekleri çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Bununla birlikte, Maceracıların sınıflarını geliştirebilmeleri için Black Desert Mobile’a Tower of Trials eklemesi yapıldı. Bu yeni eklenti Maceracılara, karakterlerini yükseltebilmeleri için etkili yollar sunuyor. Maceracılar artık kuleye Lv. 45 seviyenin üzerinde 2 karakter gönderebilecek. Bu karakterleri güçlendirmek ve ödül almak için kulede doğrudan oynanması gerekmeyecek. Tamamlanan her kat ile Maceracılar daha iyi deneyim kazanacak ve ödül alacaklar.

Maceracıların karakterlerini geliştirebilmeleri için oyuna dahil olan başka bir eklenti ise Otomatik Görev sistemi. Bu yeni sistemle, Maceracılar otomatik olarak ailede en yüksek görev ilerlemesine sahip karakterin görevine ilerleyebilecekler.

Dark Knight güncelleme videosunu izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.