Ana Sayfa PC Deathloop, Steam’de Ön Siparişe Açıldı!

Deathloop, Steam’de Ön Siparişe Açıldı!

274
0
Deathloop, Steam'de Ön Siparişe Açıldı!
Deathloop, Steam'de Ön Siparişe Açıldı!

Yeni nesil oyun konsollarından biri olan PS5 için gerçekleştirilen “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan Deathloop, Steam üzerinden ön siparişe açıldı. Arkane Lyon tarafından geliştirilen oyunun yayın kısmını Bethesda Softworks üstleniyor. 21 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkacağı açıklanan FPS oyununu PC’de oynamak isteyen oyuncuların şu anda Standart Sürüm için 429 TL, Deluxe Sürüm için ise 569 TL ödemesi gerekiyor.

Oyunun sistem gereksinimleriyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadığını da hatırlatalım. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Deathloop

deathloop-steamde-on-siparise-acildiDEATHLOOP, Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni nesil bir birinci şahıs nişancı oyunu. DEATHLOOP’ta, Blackreef Adası’nda aynı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum olan iki rakip suikastçı var. Colt olarak kaçmak için tek şansınız gün sıfırlanmadan önce sekiz ana hedefi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğrenin; farklı yollar deneyin, bilgi toplayın, yeni silahlar ve yetenekler bulun. Döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yapın.

deathloop-steamde-on-siparise-acildi

Her yeni döngü, işleri değiştirmek için yeni bir fırsat anlamına geliyor. Her denemede öğrendiğiniz bilgileri kullanarak oyun stilinizi değiştirin. İsterseniz dikkat çekmeden birer birer hedeflerinizi öldürün, isterseniz kavgaya bodoslama dalın ve mermiler havada uçuşsun. Her döngüde yeni sırlar öğrenecek, hem hedefleriniz hem de Blackreef Adası hakkında bilgi toplayacak ve cephaneliğinizi genişleteceksiniz. Bir dizi dünya dışı yeteneğe ve silah seçeneğine sahip olacak ve bu araçları çarpıcı oldukları kadar yıkıcı da olan çatışmalarda kullanacaksınız. Avcıyla avının karşı karşıya geldiği bu ölümcül oyunda hayatta kalmak için sahip olduklarınızı akıllıca kullanın.

Arkane; çoklu seçenekleri ve anlık olarak ortaya çıkan oynanışları olan, muhteşem sanatsal dünyalarıyla tanınıyor. DEATHLOOP; kendi içinde bir karaktermiş hissi veren çarpıcı, retro-gelecek ve 60’lardan esintiler taşıyan bir ortam sunuyor. Blackreef havalı bir harikalar diyarı olabilir ama Colt için burası ölümün anlamsız, onu esir tutan suçluların eğlencelerinin ise sonsuz olduğu yozlaşmış bir dünyadan ibaret bir hapishane.

Deathloop Oynanış Videosu

Deluxe Sürüm Avantajları

  • Eşsiz Silah: Eat The Rich Tribunal
  • Eşsiz Silah: .44 Karat Fourpounder
  • Karakter Görünümü: “Party Crasher” Colt
  • Karakter Görünümü: “Sharp Shooter” Julianna
  • Orijinal Oyun Müziği Seçkisi
  • İki Trinket (kuşanılabilir güçlendirme)

Ön Si̇pari̇ş Bonusu

deathloop-steamde-on-siparise-acildi

  • Karakter Görünümü: “Storm Rider” Colt
  • Bir Trinket (kuşanılabilir güçlendirme)