Ana Sayfa PC Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

264
0
Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 1 adet oyun ücretsiz olmuştu. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına Cadılar Bayramı temalı ücretsiz oyunlar sunmaya 2 hafta önce son vermişti. Geçtiğmiz hafta hediye edilen oyun, birçok oyuncu sevilen bir tür olan zindanları konu alan Dungeons strateji oyunları serisinin son oyunu olan Dungeons 3’tü. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise, The Textorcist: The Story of Ray Bibbia oldu.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 19 Kasım saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia

Kurşun cehennemini ve yazma oyununu bir araya getiren heyecan verici bir deneyime hazır ol!

Bir yandan mermilerden kaçarken diğer yandan şeytan çıkarma büyüleri yaz: Beyninin iki tarafını da çalıştırarak şeytani bir salgının tehditleriyle yüzleşecek olan özel şeytan çıkarma uzmanı Ray Bibbia’nın macerasına katıl ve aynı zamanda onun günahlarla dolu karanlık geçmişiyle başa çık!

Sokakları haydutlar, suçlular ve sansürle dolu, çürüyen bir şehirde tüm bunlara dur diyebilecek tek bir adam var. Çığır açan oynanış, şeytan çıkarma uzmanları, şeytanlar, metalciler, pezevenkler, Papa, drama, kötü şakalar ve aksiyon dolu ekstrem bölüm sonu canavarı savaşlarıyla bugüne kadarki ilk “type ’em up” oyunu.

Bir Yazma Deneyimi

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunu-aciklandiŞeytani güçleri yenmek için klavyenle veya joypad’inle şeytan çıkarma büyüleri yazmayı öğren ve AYNI ANDA onlarca mermiden kaçın, kusmuklarla baş et, bombaları etkisiz hâle getir, bir metal konserinde mikrofonun başına geç ve kıyasıya Bölüm Sonu Canavarı Savaşlarında daha fazlasını yap. Söylemesi kolay! İnciline sıkıca sarıl, iki eline de ihtiyacın var!

Şehir

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunu-aciklandi

Maceramıza sahne olan Roma’da yeni konumları keşfederek en çılgın karakterlere ve düşmanlara ev sahipliği yapan, tarihin en büyük metropollerinden birinde savaş! Şeytani salgının ardındaki korkunç güçler, yönetimi ele geçirmek ve Roma’daki en büyük dinî organizasyonun düzenini bozmak için plan yapıyor. Kutsal Kilise (Holy Church) şehrin sokaklarında sınırsız güce ulaştı, ancak kahramanımız onların iyi niyetlerinden nasıl emin olabilir? Şehrin düzenini bozmayı amaçlayan şeytani planı açığa çıkar ve Ray Bibbia’nın karanlık geçmişinin parçalarını bir araya getir!

Kadro

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyunu-aciklandi

Etrafında Gotik hizmetçilerden silahlı gangsterlere ve Papa’nın ta kendisine kadar birçok karakterle birlikte Ray, giderek büyüyen bir gizemi çözmek için birçok konumu keşfederek zorlu bir işe girişecek. Acaba kimlerin dost olduğu ortaya çıkacak ve kimler Ray’i sırtından bıçaklayacak?

Hızlı bir yazıcı mısın? Mermilerden kaçınırken Latince okuyup yazabilir misin? Cevabın “evet” ise aradığın oyun BU! Gerçek şeytan çıkarma büyüleri, İngilizce, Latince ve daha fazlası! Hata yapmaktan kaçın ve en yüksek komboyu yap! “Mükemmel şeytan çıkarma büyüsünü” yazarak arkadaşlarına meydan oku ve çevrimiçi liderlik tablolarında onların skorlarını geçmeye çalış!

Özellikler

Ana Özellikler:

 • Yoğun hikâye anlatımı
 • Onlarca mermi
 • Bol bol yazma
 • 10 Bölüm Sonu Canavarı savaşı
 • Her bölüm sonu canavarı için zorlayıcı ve karmaşık yazma mekanikleri
 • Bir kapıyı açmak için bile yazı yaz
 • Bir Holyvetti bilgisayarda yaz
 • Çevrimiçi liderlik tablolarında gövde gösterisi yap
 • Yazma deneyimi için klavyeyle; ritim deneyimi için oyun kumandasıyla oyna
 • Hızlı Bölüm Sonu Canavarı Modu (Hızlı bitiriciler buraya!)
 • Zorlu Bölüm Sonu Canavarı Savaşları
 • GosT tarafından bestelenen Orijinal Oyun Müzikleri
 • Daha fazla mermi