Ana Sayfa PC eFootball 2022 Konami’de!

eFootball 2022 Konami’de!

15
0
efootball-2022-konamide

eFootball 2022 Konami’de! Konami, eFootball 2022 için duyuru yaptı. 2022 sürümü yeni eski konsol nesillerine geliyor. Mobil platformlar için ise bir sürüm mevcut. Konami normalde PES serisi için oldukça fazla hayran kitlesine sahipti. Fakat yine de FIFA’nın gölgesinde kaldı. Şirket zaten tutulmayan oyunları için her sene lisans anlaşmaları ile ilgili geliştirme süreçlerine çok fazla kaynak harcadığının farkına vardı. Sonunda da her yıl bir oyun çıkartmak yerine odak noktasını daha küçük bir yapıma yönlendirme kararı verdi.

eFootball’un duyurusunu gerçekleştiren şirket, oyunu ücretsiz olacak şekilde sunup kullanıcılarını çekecek. Çevrimdışı maç karşılaşmaları oldukça eğlenceli olsa da arkadaşlar ile sürekli bir araya gelmeyi gerektiriyordu. Bu sebeple de Konami, FIFA modeli izleyerek daha çok online ağırlıklı bir futbol oyunu çıkardı.

efootball-2022-konamide-2

eFootball 2022, 30 Eylül tarihinde çıkıyor… 

30 Eylül’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S , Xbox One ve Windows için çıkışını gerçekleştirecek. 2022 sürümü ile de birbirinden farklı yenilikler geliyor. Yeni sürümde bir öncekinde de olduğu gibi farklı çevrimdışı oyunlara katılabileceksiniz. Yapay zeka ve arkadaşlara karşı oynanabilen bu oyunda dokuz farklı takım mevcut. Bunlar: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate, Sao Paulo FC.

eFootball 2022 Konami’de! Bunun haricinde 6 farklı stadyum da bulunuyor. Bunlar da: Nou Camp, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena, eFootball Stadium.