Ana Sayfa PC Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

248
0
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 2 adet oyun ücretsiz olmuştu. Cadılar Bayramı heyecanını dolu dolu hissettiren bu oyunlar, eleştirmenler tarafından oldukça başarılı bulunan ve çıkışıyla birlikte 2019 yılına damgasını vuran, kendisiyle aynı ismi taşıyan Blair Witch adlı filmin oyunu ve oldukça köklü bir seri olan artık bir kült haline gelmiş Ghostbusters filminin oyunu Ghostbusters: The Video Game Remastered’dı. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına Cadılar Bayramı temalı ücretsiz oyunlar sunmaya bir ara vermiş gibi duruyor. Bu hafta hediye edilen oyun ise, birçok oyuncu sevilen bir tür olan zindanları konu alıyor. Popüler Dungeons strateji oyunları serisinin son oyunu olan Dungeons 3, bu haftanın ücretsiz oyunu.

Dungeons 3 oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 12 Kasım saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Dungeons 3

epic-games-store-ucretsiz-oyunu-belli-oldu-2

Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya’nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, yeryüzünün iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar!
epic-games-store-ucretsiz-oyunu-belli-oldu-2
Odalar, tuzaklar ve yapılarla birlikte eşsiz bir yer altı zindanı oluşturarak karanlık yönünü serbest bırak. Orclar, succubuslar, zombiler ve daha birçok alçak yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu ayağa kaldır. Birliklerini kurduktan sonra karanlıklardan çık ve biraz olsun kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu olan her şeyi ortadan kaldırdığın yeryüzünün aydınlığında orduna rehberlik ederek toprakları yozlaştır.
Dungeons serisinde ilk kez, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimle. Her oyun oturumu birbirinden farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz bir eğlence sunacak!

Özellikler:

  • Tamamen yenilenmiş bir yeryüzü RTS moduna sahip, bugüne kadarki en büyük, en iyi ve en şeytani zindan simülasyonu.
  • Yeni yönetim: Yeni karakter Thalya’nın komutası altındaki birleşik şeytani güçleri yönet ve onları zafere taşı.
  • Boyut önemlidir: 20 göreve ve 20 saatten uzun oynama süresine sahip, geniş kapsamlı tek oyunculu hikâye, rastgele oluşturulan seviyeler, yepyeni iki kişilik eşli mod, daha fazla oda ve daha fazla eşsiz yetenek.
  • Kötülüğün sesi: Dungeons hayranlarının çok sevdiği ünlü anlatıcı o eşsiz sesiyle geri döndü ve Dungeons mirasını en iyi şekilde sürdürüyor.