Ana Sayfa PC Epic Games Store’da 3 Oyun Ücretsiz!

Epic Games Store’da 3 Oyun Ücretsiz!

233
0
Epic Games Store'da 3 Oyun Ücretsiz!
Epic Games Store'da 3 Oyun Ücretsiz!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift, Rage 2, Surviving Mars, Tales of the Neon Sea ve The Fall bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar arasında yer aldı. Geçtiğimiz hafta yalnızca 3 out of 10: Season Two hediye edilmişti. Bugün 18.00’a kadar hala alabilirsiniz. Bu hafta hediye edilecek oyunlar ise Deponia: The Complete Journey, Ken Follett’s The Pillars of the Earth ve The First Tree.

Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulanoyunları kütüphanenize eklemek için 22 Nisan saat 18.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Deponia: The Complete Journey

Deponia: The Complete Journey

Çöp, çöp ve daha fazla çöp. Çöplük gezegen Deponia’da hayat hiç de çocuk oyuncağı değil. Bu durumun Rufus’un canına tak etmesi ve bu kasvetli yerden kaçmak için birbirinden absürt planlar üstüne planlar yapması hiç de şaşırtıcı değil.

Bu denemelerden birinde ana karakterimiz Rufus Elysiumlu güzel bir kızla tanışacak ve ona aşık olacak. Bu kızı yanlışlıkla konforlu yıldız gemisindeki koltuğundan eden Rufus’un onu geri götürmesi gerekiyor. Yeni bir kaçış planının fitili ateşlendi bile.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth

Ken Follett's The Pillars of the Earth

Ken Follett’ın çok satan romanından uyarlanan ‘The Pillars of the Earth’ Kingsbridge’deki bir kasabanın hikâyesini yepyeni interaktif bir yol ile yeniden anlatıyor. Jack, Aliena ve Philip olarak oyna ve keşifler, aldığın kararlar ve diyaloglar sayesinde kitaptaki olayların akışını değiştir.

The First Tree

The First Tree

Alaska’da, kayıp ailesini bulmaya çalışan bir tilkinin ve ona yabancı babasına yeniden bağlanan bir oğlun hikâyeleri. The First Tree’ye uzanan yolculukta oğulun hayatından nesneleri açığa çıkar.

Oyuncular, hayatın kaynağında doruk noktasına ulaşan ve belki de ölümü anlamak ile sonuçlanan, dokunaklı ve güzel bir yolculukta tilkiyi kontrol ediyor.