Ana Sayfa PC Zula’da “Ramazan Sezonu” Başlıyor!

Zula’da “Ramazan Sezonu” Başlıyor!

14
0
zulada-ramazan-sezonu-basliyor

Zula’da “Ramazan Sezonu” Başlıyor! Türkiye’ nin çok sevilen yerli MMOFPS oyunu Zula, daha fazla ödül ve Ramazan ayına özel etkinlikleriyle “Ramazan Sezonu” nu başlatıyor. “On Bir Ay” serisinin dahil edildiği yeni sezonda birden fazla sürpriz oyuncularını bekliyor.

zulada-ramazan-sezonu-basliyor-2

Ramazan Sezonu’nda Oyuna Yeni Maçlar Ekleniyor

3 milyonu aşkın oyuncusu ile sevilen yerli yapım Zula, özel etkinlikler ve ödüllerle Ramazan ayı coşkusu yaratacak. Ödüllerin arttırılıp oyun keyfinin çok daha ileri seviyede yaşanacağı Ramazan Sezonu’ na seri dahil edildi. “Elit” serisine dahil edilen “On Bir Ay” serisi oyuncuların dikkatini çekmekte ve heyecan uyandırmakta. Yeni materyal ve görevlerin yer alacağı Ramazan Sezonu’nda oyuna yeni lobi maçları eklenecek. Ramazan’ a özel eklenecek bu lobi maçları heyecanın dozunu yükseltecek gibi görünüyor. Yeni Lobi’ de kazanan oyuncular 20.000 XP ve 200.000 ZP ödül alacak. İftardan sahura kadar ödüllü turnuvalar oyuncuları bekliyor… Ramazan Sezonu’ nda toplamda 50.000 materyal ve yeni görevler geldi. Bunun yanında “Elit” adı verilen özelleştirme serisine de yeni animasyonlarıyla birlite “On Bir Ay” serisi eklendi.

zulada-ramazan-sezonu-basliyor-3

Oyun İçi İmsakiyeler ile Orucu Kaçırma!

Zula’da “Ramazan Sezonu” Başlıyor! Oyuncuların otomatik olarak eşleştirildiği ve belirlenen zaman aralıklarında yarıştırıldığı Ödüllü Turnuva Sistemi (ÖTS) ile turnuvalar düzenlenecek. ÖTS ile her gece iftardan sahura kadar yapılacak turnuvalarda, oyuncular hem nakit para hem de oyun içi para ödülü kazanacak. Yeni sezonda, bütün yükseltmelerde başarı şansı ve kayıp azaltıcıya ise %11 bonus eklenecek. Ayrıca ay boyunca Zula’ da Ramazan İmsakiyesi yer alacak. Her şehre özel iftar ve imsak zamamları oyunculara oyun içerisindeyken duyurulacak. Zula ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.