Ana Sayfa PC GTA Vice City Haritası GTA 5’e Geliyor

GTA Vice City Haritası GTA 5’e Geliyor

383
0
GTA Vice City Haritası GTA 5'e Geliyor - Mobil Delisi
GTA Vice City Haritası GTA 5'e Geliyor - Mobil Delisi

GTA Vice City Haritası GTA 5’e Geliyor! GTA: Vice City efsanesini GTA5’te yaşamak isteyenler için tasarlanan mod, nostaljiyi günümüze taşıyor. Mod geliştiricisi olan Lunchxbles, GTA 5 için Vice Cry Remastered modunun 1.0 sürümünü yayınladı. Bir dönemin vazgeçilmezi olan oyunu, GTA 5’te yeniden canlanıyor. Eğer GTA Vice City’nin Miami’den uyarlanan manzarasını anımsayıp özleyenlerdenseniz, yeni Vice Cry Remastered modu tam size göre.

Vice Cry Remastered modu ile Vice City haritası GTA 5’e yüklenen bir DLC gibi oynanabiliyor. Ayrıca Vice City’nin ünlü kahramanı Tommy Vercetti ile GTA 5 içerisinde, radyo eşliğinde araba kullanarak Miami sahilinde palmiyeler eşliğinde gezinebiliyorsunuz.

Elbette tek özellik bu değil; Vice City’deki orijinal görevler maalesef oynanmasa da, yapımcılar Vice City haritasını GTA 5’e uyarlayarak oyuna birkaç yeni görev de ekliyor. Bu mod yeni ve özel tasarlanmış senaryolar içeriyor.

GTA Vice City Haritası GTA 5’e Geliyor Mu?

Vice City haritası benzer bir şekilde GTA:IV’e de aktarılmıştı. Ancak bu süreç iki yıl sürmüştü. GTA 5’in serinin önceki oyunuyla aynı oyun motorunu kullanması bu sürecin oldukça kısalmasına yardımcı olmuş. Bu sayede Vice City haritası oyunun PC sürümünün çıkışından daha iki ay geçmeden aktarılabilmiş.

Vice Cry Remastered modunun tam özellikleri ise şu şekilde açıklandı;

–Oyunda yer alan iç mekanların tamamı

– Tüm yollar ve çeşitli binalar

– 3D Neon Modelleri

– Malzeme Doğruluğu

– Tüm trafik ışıkları

– Gerçek oyuna yakın su yansımaları, çim görünümleri ve araba modellemeleri

Bu DLC boyutundaki mod, Vice City’deki iç mekanlardan yol haritalarına, çeşitli binalardan 3D neon tarzına kadar her şeyi içeriyor. Ayrıca mod, yeni modeller, dokular, çeşitli grafik ayarlamaları, araçlar, özel gruplar ve bölgeler, özel senaryolar ve daha fazlasını GTA 5’e taşıyor. Palmiye ağaçları, neon ışıklar ve sahiller, GTA 5’in teknolojisiyle müthiş görünüyor. Son olarak Tommy Vercetti’nin de eklenmesiyle nostalji tamamlanıyor. Vice Cry Remastered’da günün farklı saatlerindeki manzaralardan yağmur fırtınasına kadar her şey göz alıcı şekilde tasarlanmış ve GTA: Vice City efsanesini GTA5’te yaşamak isteyenler için bu nostaljinin günümüze taşınması oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı.

Henüz indirilmeye açılmayan modun yayınlanan 12 dakikalık inceleme videosu;