Ana Sayfa PC Black Desert Türkiye ve MENA’da Etkinliklerle Kutlamalar Devam Ediyor

Black Desert Türkiye ve MENA’da Etkinliklerle Kutlamalar Devam Ediyor

346
0
Black Desert Türkiye ve MENA’da Etkinliklerle Kutlamalar Devam Ediyor
Black Desert Türkiye ve MENA’da Etkinliklerle Kutlamalar Devam Ediyor

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl kutlamaları henüz bitmedi. Yeni yıl kutlamaları devam ederken bu hafta sayısız ödüllere sahip olabileceğiniz daha fazla oyun içi etkinlik hazırladı. Maceracılar özel oyun paketi promosyonlarının keyfini sürerken aynı zamanda Guardian sınıfını ön oluşturma etkinliğinden Aktarım güncellemelerine kadar çeşitli ödül fırsatlarını yakalayabilirler.

Black Desert Türkiye ve MENA Sunucusunda Yeni Sınıf Guardian Güncellemesi için Geri Sayım Başladı!

Black Desert Türkiye&MENA sunucusu maceracılarının büyük heyecanla beklediği yeni sınıf Guardian iki hafta sonra resmi olarak oyuna dahil olacak.  Bu yeni sınıf için uzun zamandır tanıtımlar ve etkinlikler düzenleniyor. Güncelleme öncesi yeni sınıf için ön kayıt ve oluşturma yapan Maceracılar için ise birçok ödül dağıtılıyor. Maceracıların yeni sınıfa hazırlanmasını sağlamak için 22 Ocak tarihine kadar bir ön etkinlik düzenleniyor. Bu etkinliğe katılan maceracılar Kadim Taş Odası’nda bulunan Gizemli Baltayı bularak Eşya Düşme Oranı +%20 buffu elde edebilirler.

Aktarım Güncellemesi’nin Yeni Durağı Sahire ve Vahşi Sınıfları!

Maceracıların kendi sınıflarını yükseltebilmeleri için yıl sonundan itibaren oyuna her hafta yeni bir Aktarım Güncellemesi geliyor. Her hafta farklı sınıflar arasında gerçekleştirilen güncelleme bu hafta Sahire ve Vahşi sınıfları arasında oldu! Bununla birlikte, bu sınıfları uyandıran Maceracılar Kara Ruh’tan Aktarım becerilerini alabilecekler. Aktarım becerileri, maceracıların ana silahlarını güçlendirmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca Maceracılar, 29 Ocak tarihine kadar 56 ve 60 arası level seviyelerine ulaşabilmek için çeşitli oyun içi ödüller alabilecekler.

İnci Dükkanı’na yeni bir eşya olan Eski Ay Gizli Kitabı eklendi. Maceracılar level atlamalarına yardımcı olacak çeşitli bufflar içeren bu paketi satın alarak birçok etkiye aynı anda sahip olabilecekler. Eski Ay Gizli Kitabı çıkışını kutlamak amacıyla maceracıların bu eşya ile aynı buff etkilerini deneyebilmelerine olanak sağlayan 7 günlük Eski Ay Gizli Kitabı gönderilecek.

Ayrıca, Black Desert resmi web sitesindeki satın alma paketleri yenilendi. Bugünden itibaren Maceracılar 22 Ocak tarihine kadar yeni Guardian Ön Kayıt Paketi’ni satın alabilirler. Ayrıca 29 Ocak tarihine kadar Bronze, Silver veya Gold paket satın alan maceracılar Paket Yenileme 1+1 Etkinliğine katılabilecekler.

Daha fazla bilgi için lütfen Black Desert Türkiye&MENA resmi web sitesini ziyaret ediniz.

tr.playblackdesert.com.