Ana Sayfa Espor Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda!

Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda!

417
0
Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda!
Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda!

Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda! Espor organizasyonlarında en popülerler arasında yer alan Counter Strike: Global Offensive yeni ve örnek bir organizasyonla daha gündeme geldi. İsveç merkezli organizasyon şirketi DreamHack, kadınlara özel bir CS: GO turnuvasının duyurusunu yaptı.

100 bin dolar ödül havuzuna sahip olacak turnuva DreamHack Showdown olarak adlandırıldı. İspanya’nın Valencia kentinde düzenlenecek olan turnuva rekor bir ödül havuzuna sahip kadın CS: GO turnuvası olacak. 8 takımın katılımı ile gerçekleştirilecek olan DreamHack Showdown turnuvası 5 Temmuz tarihinde start alacak. Turnuvada yer alacak 8 takımın 2’si özel davet ile katılım sağlarken diğer 6 takım Asya, Amerika ve Avrupa elemelerinden gelecek. Bu bölgelerden 2 takım turnuvaya katılım sağlayacak.

Elemeler Avrupa ve Amerika’da online elemeler şeklinde 8 – 9 Haziranda başlayacak. 2 aşama olacak Asya elemeleri ise online elemeleri 1 – 2 Haziran, offline elemeleri ise 20 – 23 Haziran tarihinde başlayacak. Turnuvanın Avrupa elemelerine katılım sağlamak ve daha detaylı bilgi için aşağıda yer alan linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://esport-management.com/en/public/tournament/5ce3eaa5cb3a82fcae9d910d?tab=overview

Kadınlara Özel Counter Strike Turnuvası Yolda! DreamHack tarafından gerçekleştirilecek olan turnuva hakkında resmi site üzerinden şu mesaj yayınlandı: “İddialı kadınları CS:GO oyuncularını küresel espor sahnesinde yer almasını ve profesyonel bir oyuncu olmaları konusunda desteklemek için bu turnuvayı oluşturduk. Daha çok kadını CS:GO arenasında görmeyi hedefliyoruz.”

Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı da turnuvada yer alacak!

100.000$ ödüllü Dreamhack Showdown turnuvasında Beşiktaş’ın kadın CS:GO takımının da yer alacağı twitter üzerinden aşağıdaki paylaşım ile açıklandı.

CS:GO ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey’i takipte kalın.