Ana Sayfa PC Özel Etkinlikler ve Ayrıcalıklı Ödüller Black Desert Türkiye&MENA’da

Özel Etkinlikler ve Ayrıcalıklı Ödüller Black Desert Türkiye&MENA’da

316
0
Gamer in tr-ozel-etkinlikler-ve-ayricalikli-oduller-black-desert-turkiyemenada

Her hafta Maceracılara özel hazırlanan ödüllü etkinlikler Black Desert evreninde kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 2019’un sonlarından itibaren her hafta oyuna dahil olan Aktarım Güncellemeleri’nin sona ermesinin ardından, bu haftanın etkinlikleri Maceracıların sınıflarını geliştirmeye devam edebilmesi için gelecek. Bununla birlikte Kara Ruhu’n masa oyunlarının gelişmiş versiyonu Maceracıların şanslarını denemeleri için oyuna yeniden dahil oluyor!

Uzun zamandır devam eden Aktarım Güncellemeleri’nin geçen hafta sona ermesiyle birlikte, Black Desert Türkiye&MENA Maceracılarının karakterlerini geliştirmeye devam edebilmesi için bu hafta da çeşitli etkinlikler sunuyor. Bugünden itibaren, Maceracılar güçlerini artırmak için kullanabileceği değerli eşyalar ve ödüller elde etmek için oyun içi çeşitli fırsatlar bulabilecekler.

Herkesçe bilinen Hot Time etkinliği 25 Mart tarihine kadar devam edecek. Ancak bu sefer etkinlik Maceracıların hafta boyunca %150 Level EXP ve %30 Beceri EXP kazanmasını sağlayacak. Haftasonu ise %300 Level EXP ve %40 Beceri EXP elde etme şansı sunacak.

Dahası Maceracılar Marni’nin Taşlarını toplayarak taş başına iki Shakatu Nişanı ile takas yapabilecekler. Meydan Okuma sürelerini tamamlayarak ve Marni’nin Taşı etkinliğine katılarak, 25 Mart tarihine kadar 28 adet Shakatu Nişanı kazanabilecekler. Ayrıca Lv.56 ve üzeri maceracılar, nişanlarını Cron Taşı ve Valks’ın Tavsiyesi gibi değerli eşyalarla takas edebilecekler.

Black Desert Evreninde Oyuna Giriş Ödülleri İçin Özel Etkinlikler Devam Edecek

Her hafta düzenlenen normal etkinliklerin dışında Maceracıların oyuna giriş yaparak elde etme şansı bulduğu özel eşyalar da gittikçe artıyor. Bu hafta da Black Desert Türkiye&MENA oyuncularına özel yeni giriş ödülleri sunuyor. Bu haftanın giriş ödülleri ise yeni bir etkinlikle oyuna dahil oluyor.

Oyuna giriş yaparak belirli oyun sürelerine ulaşan Maceracılara özel eşyalar ve bufflar veren Canavar Avı Yardımı Geldi~! etkinliği, 25 Mart tarihine kadar devam edecek. Ödüller en fazla 2 saati bulacak şekilde 30 dakikada bir verilecek.

Son olarak, Maceracılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Kara Ruh’un Macerası masa oyunu bu hafta tekrar geri geliyor. Bu etkinlikle, Maceracılar şanslarını test edebilecek ve geliştirilmiş masa oyununda zarları yuvarlayarak ödüller alabilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.