Ana Sayfa Konsol Steam Deck, Haftalık Yeni Bir Rekora Daha Ulaştı!

Steam Deck, Haftalık Yeni Bir Rekora Daha Ulaştı!

84
0
Steam Deck, Haftalık Yeni Bir Rekora Daha Ulaştı!

Steam Deck adlı Valve’ın el konsolu, rekorlar kırmaya devam ediyor.

Steam, her hafta en çok satanlar listesini revize ediyor. 2022’nin başlarından beri Valve’ın el konsolu Steam Deck’in zirvede olduğu liste yenilendi. Ancak listeye göre söz konusu konsol, uzun bir süre daha zirvede yer almaya ve listeleri alt üst etmeye devam edicek.

SteamDb, haftanın en çok satanlar listesini paylaştı. Steam Deck bir kez daha listeye damgasını vurdu.

Steam hakkında paylaştığı verilere istinaden öne çıkan SteamDB, bu haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Güncellenen listeye göre uzun bir süre zirvede yer aldıktan sonra, Call of Duty: Modern Warfare 2 ‘nin Ekim ayının sonlarına doğru çıkış yapmasıyla ikinciliğe gerileyen ve kısa sürede tekrar listenin ilk sırasında yer alan Steam Deck bu hafta da zirvede karşımıza çıktı.

Steam Deck isimli bu el konsolu, Steam üzerinde yer alan birçok oyunu desteklemesi ve taşınabilir bir cihaz olması nedeniyle, birçok oyuncu tarafından tercih edilen bir oyun konsolu haline geldi. Steam Deck konsoluna uyumlu olan oyunlar gün geçtikçe artıyor. Bu artışla beraber oyuncuların bu cihaza olan ilgisini çoğaltıyor. Paylaşılan listede Steam Deck’i en tepede görmek pek de şaşırtıcı olmamalı.

Steam Deck, Haftalık Yeni Bir Rekora Daha Ulaştı!

Listede ikinci sırada, bu senenin başlarında çıkış yapan Elden Ring yer aldı. Üçüncü sırada ise geçtiğimiz haftalarda Steam Deck’i ikinci sıraya iten Call of Duty: Modern Warfare 2 oldu. Listenin dördüncü sırasında High On Life yer alırken, beşinci sırada da God of War bulunuyordu.

Steam platformundaki birçok yeni çıkış yapmış ve popülerlik kazanmış olan oyunların önüne geçmeyi başaran Steam Deck’in yanı sıra, listenin devamında çok sevilen birçok popüler oyun da yer alıyor.

İşte geçtiğimiz haftanın en çok satanları sıralamada yer alıyor;

1.Steam Deck
2. Elden Ring
3. Call of Duty: Modern Warfare 2
4. Ready or Not
5. Cyberpunk 2077
6. High On Life
7. Red Dead Redemption 2
8. God Of War
9. EA Sports FIFA 2023
10. Grounded