Ana Sayfa PC Wargame: Red Dragon, Epic’te Ücretsiz!

Wargame: Red Dragon, Epic’te Ücretsiz!

242
0
Wargame Red Dragon, Epic'te Ücretsiz!
Wargame Red Dragon, Epic'te Ücretsiz!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayının ardından Şubat ayını da harika bir şekilde kapatıyoruz. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar pek çok oyuncuyu mutlu etti. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift ve Rage 2 bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise Wargame: Red Dragon.

Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulan Wargame: Red Dragon oyununu kütüphanenize eklemek için 11 Mart saat 19.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Wargame: Red Dragon

Wargame serisi, her zamankinden daha büyük, daha zengin ve daha muhteşem bir şekilde göreve geri dönüyor. Wargame Red Dragon’da Batılı güçlerin Komünist bloğa karşı çatıştığı büyük ölçekli bir çatışmaya giriyorsunuz.

1991: iki blok, çeşitli diğer ülkelerin de katıldığı yeni bir savaş sahnesinde, Asya’da karşı karşıya gelir: Japonya, Çin, Kuzey Kore, Güney Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda.

Wargame: Red Dragon

Kaynaklarından titizlikle yeniden üretilmiş 1.450 birimlik olağanüstü bir seçimden savaş gücünüzü bir araya getirerek, dahil olan 17 ülkenin tümünün askeri kaynaklarına komuta ediyorsunuz! Eşsiz taktik derinlikteki yoğun savaşlarda tankları, uçaklar, helikopterler, yeni savaş gemileri ve amfibi birimleri komuta edebilirsiniz. Geliştirici stüdyo Eugen Systems tarafından çarpıcı ayrıntılarla yönetilen ve tasarlanan bir çatışmada, çeşitli, ultra gerçekçi savaş alanlarının hükmedilmesinde ustalaşın, yeni denizcilik alanlarına hakim olun ve tarihi yeniden yazın.

Wargame: Red Dragon

Wargame Red Dragon, yeni dinamik kampanya sistemi ile tek oyunculu modda heyecan verici ve aynı zamanda 20 oyuncunun aynı anda birbiriyle yarışabileceği kapsamlı bir çok oyunculu mod sunuyor.