Ana Sayfa Konsol Yeni Nintendo Switch Modelinde İki USB 3.0 Girişi Olacak!

Yeni Nintendo Switch Modelinde İki USB 3.0 Girişi Olacak!

258
0
yeni-nintendo-switch-modelinde-iki-usb-3-0-girisi-olacak

Yeni Nintendo Switch Modelinde İki USB 3.0 Girişi Olacak! Söylentiye göre Nintendo Switch’in yeni modelinde iki adet USB 3.0 girişi bulunacak. Bu yılın sonunda çıkacağı düşünülen Nintendo Switch’in yenilenmiş modeli için söylentiler devam ediyor. Son çıkan söylentiye göre konsolda iki tane farklı USB 3.0 bağlantı noktası bulunacak.

yeni-nintendo-switch-modelinde-iki-usb-3-0-girisi-olacak-2

Nintendo’nun en son çıkardığı Nintendo Switch konsolu, özellikle günümüzde yeni nesil konsollara rağmen oldukça popüler ve kullanılır durumda. Nintendo’nun bu yılın son dönemlerine doğru, yeni bir Switch modeli ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bu konu üzerinde de her geçen gün yeni söylentiler doğuyor.

Yeni Switch Modelinde İki Adet USB 3.0 Girişi Olabilir

Geçtiğimiz günlerde İspanyol video oyun sitesi Vandal’da Asyalı bir çevre birimi üreticisinden almış olduğu bilgileri duyurmuştu. Bilgilere göre ise yeni Switch modelinde bağlantı girişlerinin olduğu kısmın daha geniş olacak. Klasik Switch modelinde iki tane USB 2.0 girişi bulunuyordu. Fakat yeni modelde iki tane USB 3.0 girişi ve bir adet de ethernet girişi bulunacak. Son olarak da konsolun mevcut Switch modeline göre neredeyse aynı boyutta olacağı belirtilmiş.

yeni-nintendo-switch-modelinde-iki-usb-3-0-girisi-olacak-3

Yeni Nintendo Switch Modelinde İki USB 3.0 Girişi Olacak!

Geçtiğimiz günlerde çıkmış olan söylentilere göre Nintendo’nun yeni Switch modeli önümüzdeki 10 gün içerisinde tanıtılacak. Bu yılın Eylül ayı içerisinde de çıkışını gerçekleştirecek.

Yenilenen Switch modeli Nvidia’nın başarılı teknolojisi DLSS’e sahip olacak. Aynı zamanda daha hızlı bir CPU ve 7 inçlik 720p OLED ekran da bulunacak. Yeni Nintendo Switch, standart sürümün aksine 300 dolar yerine 350 ya da 400 dolardan satışa sunulacak. Nintendo Switch ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.