Ana Sayfa PC Counter Strike: Global Offensive İçin Dev Güncelleme!

Counter Strike: Global Offensive İçin Dev Güncelleme!

362
0
Counter Strike: Global Offensive İçin Dev Güncelleme!
Counter Strike: Global Offensive İçin Dev Güncelleme! - GAMER IN TURKEY

Counter Strike: Global Offensive İçin Dev Güncelleme! Counter Strike: Global Offensive’e günün erken saatlerinde büyük ve birçok değişikliğin olduğu güncelleme geldi. 600 MB büyüklüğe sahip güncelleme ile oyun içerisinde birçok değişiklikte oldu.

Oyun içerisinde en büyük değişiklik satın alma menüsünde gerçekleşti. Oyuncuların her tur başında en çok kullandığı bu alanda menü yeniden yapılandırıldı. Yenilik sonrası satın alınacak olan silah karakterin elinde olacak ve oyuncular silah skinlerini canlı olarak görebilecek.

Valve bu yeniliğin iyi geleceğini ve oyuna katkı sağlayacağını düşünse de oyuncular tarafından büyük tepkiler almaya başladı bile. Alışılmışısın dışına çıkıldığı, alışkın kas hafızasının dışına çıkması yüzünden oyuncular bir süre sıkıntı yaşayacak gibi gözüküyor.

Bir diğer değişim ise oyuncuları oldukça heyecanlandıran bir güncelleme oldu. Uzun zamandır beklenen bu özellik ile oyuncular artık yeni karakterler üzerinde belirli eklemeler ve değişiklikler yapabilecek. Geçtiğimiz haftalarda oyuna eklenen yeni karakter modellerinin özelleştirilip özelleştirilemeyeceği merak edilen konular arasında yer alıyordu. Bu güncelleme sonrasında oyuncular karakterler üzerinde çıkartmalar ekleyebilecek. Bu yenilik ile oyun içerisinde büyük bir değişiklik olacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki Major turnuva olan ESL One Rio Major 2020’de profesyonel takımlar karakterler üzerine kendi logolarını koyabilecekler. Bu durumun önümüzdeki turnuvadan itibaren birçok turnuvada olacağını söylemek oldukça muhtemel.

Counter Strike: Global Offensive AWP Güncellemesi

Counter Strike: Global Offensive’de en büyük değişiklik ise AWP için yapıldı. Oyuncuların canını sıkacak olan bir diğer güncelleme olan AWP için oyunda aktif oldu. Oyuncular AWP ile eğilerek ateş ettiğinde karakteri kısa bir süre sabit olarak bulunduğu yerde kalacak. Anında harekete geçemeyecek bu eklenti oyuncular tarafından anlamsız görünse de Valve, bunun gerçekçiliği arttıracağını söylüyor. Bu durum karşısında oyuncuların nasıl taktikler gerçekleştireceği merak edilirken ilk akla gelen AWP oyuncularının eğilme dinamiğini ortadan kaldıracaklar gibi gözüküyor.

Valve’nin yaptığı bu güncelleme sonrasında neler ile karşılaşacağız ve nasıl tepkiler alacağız ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Ancak oyuncuların alıştıkları dinamiklerin değişmesi oyuna kötü etkilerde yaratabilir.

Counter Strike: Global Offensive için yazdığımız haberin sonuna geldik. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.