Ana Sayfa Konsol Efsane Oyun Crash Geri Dönüyor!

Efsane Oyun Crash Geri Dönüyor!

488
0

Efsane Oyun Crash Geri Dönüyor! Her oyun severin çocukluğunda yer edinen efsane oyun Crash geri dönüyor. Crash Team Racing Nitro-Fueled adı ile geri dönecek olan efsane geçtiğimiz aylarda yayınlanan remake versiyonundan farklı olacak.

Crash Team Racing Nitro-Fueled geliştirici ekibi olan Beenox ve yayıncı Activision birlikteliği ile gelecek olan oyunun yayın tarihinin 21 Temmuz 2019 olacağı açıklandı. HD grafiklere sahip olacak oyun daha eğlenceli, daha zorlu yarışlar ile oyun severleri bekliyor. 2019 yaz aylarında piyasaya sürülecek olan oyunun Xbox One, Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One X ve Nintendo Switch platformlarında yer alacak. Multiplayer yarış keyfini oyunculara sunacak olan Crash’in PC’de olmaması da üzücü olan detaylar arasında yer aldığını söylemek yanlış olmaz.

Birbirinden zorlu görevleri ve heyecanlı yarışları ile ekran başına kitleyecek olan oyunun hikayesi oldukça sürükleyici gözüküyor. Crash ve dostlarının antik mekanları ziyaret ederken ölümcül tuzaklardan kurtulması için hünerli parmaklara ihtiyaç olacak. Ayrıca yeni oyun ile birlikte birbirinden farklı modlarda oyun severleri bekliyor. Bu modlar şu şekilde;

  • Adventure
  • Arcade Single Race
  • Cup Race
  • Time Trials
  • Battle Mode

Multiplayer olacak oyunu aynı zamanda çevrimdışı olarak oynamakta mümkün olacak. Merak edilen konular arasında oyunun çapraz platform desteği sunup sunmayacağı. 2019 Temmuz ayında piyasaya sunulacak oyun hakkında ayrıntılar ve tanıtım görsellerinin ilerleyen günlerde yapımcı ekip Beenox tarafından yayınlanması bekleniyor.