Ana Sayfa PC Mancınıklar Savaş Alanına İniyor!

Mancınıklar Savaş Alanına İniyor!

439
0
Mancınıklar Savaş Alanına İniyor!
Mancınıklar Savaş Alanına İniyor!

Mancınıklar Savaş Alanına İniyor! Fetih Savaşları’nın yeni silahı mancınık, Black Desert evrenindeki savaşlara yeni stratejiler katacak. Kapılara ve kahramanlara yüksek hasar verecek olan mancınık savaşlardaki aksiyonu artıracak. Ayrıca Gölgeler Arenası Açılış Görevleri de tüm hızıyla devam ediyor ve yeni etkinliklerle birlikte daha fazla oyunda kalan oyuncular ödüllendiriliyor.

Mancınığın Gücüne Hayret Edeceksiniz!

Fetih Savaşları’nın yeni silahı Mancınık artık Black Desert Türkiye ve MENA’da! Özellikle düşman maceracılara ve kalelerine ağır hasarlar verecek bu son derece ölümcül silah, klan ve ittifaklar tarafından Calpheon, Mediah ve Valencia Fetih Savaşları’nda saldırıları esnasında kullanılabilecek. Mancınık, kapılara ve kahramanlara yüksek hasar verirken fillerden ise yüksek hasar alır. Silahı toplamak ve savaşlarda kullanmak isteyen Maceracılar, Klan Dükkanı’ndan Mancınık Atölyesi satın alabilecekler. Mancınık Oku üretmek için gerekli olan materyaller ise; 15 Margoria Koyu Demir, 12 Titanyum Külçe ve 30 Kara Taş Tozu. Kullanmak için 10.000 gümüş gerektiren Mancınık atölyesi envanterinizde 5 alan kaplar. Ayrıca, Fetih Savaşları’nda sıkça kullanılan ve savaşlara farklı dinamikler kazandıran Alev Kulesi ve Hwacha da artık yükseltilebilecek! Fetih Savaşları’nda Aşama 3, 4 bağlantı noktasında Kale, Komuta Merkezi veya Karargah kurduğunuzda yükseltilebilecek olan Alev Kulesi ve Hwacha, yükseltilme yapıldığında %50 dayanıklılık ve %20 DP artışı kazanır. Ayrıca AP değeri de %30 artarak daha yüksek saldırı gücü sağlar. Yükseltme için gerekli malzemeler ise; 100 Çelik ve 50 Erimiş Platinum Parçası. Maceracıları bir konuda uyaralım, yükseltme yaptığınızda Alev Kulesi için yağ ve Büyük Hwacha için ok hazırlamalısınız çünkü yükseltme yapıldığında yok oluyorlar!

Çok Oynayan Çok Kazanacak!

Özel Günler için Özel Hediyeler Etkinliği kapsamında 20 Şubat bakım sonrası ile 27 Şubat bakım öncesi dönem aralığında oyuna her gün giriş yapan maceracılar, oyunda kalma sürelerine göre ödüller kazanacak. Ödülleri toplamak için maceracıların hafta içi en az 1 saat oyunda kalması gerekirken, oyunda kalma süreleri arttıkça ödüller de artıyor. Hafta sonu ise en az 2 saat oyunda kalmaları gerekiyor.

Mancınıklar Savaş Alanına İniyor!

Gölgeler Arenası Açılış Görevleri Maceracıları Bekliyor!

Black Desert maceracıları tarafından çok sevilen Battle Royale modu Gölgeler Arenası’nın resmi açılışına çok az kaldı. Maceracılar bir yandan 27 Şubat’ta gerçekleşecek resmi açılışın geri sayımını yaparken, diğer yandan son 7 günlük süreç boyunca Gölgeler Arenası Açılış Görevlerini tamamlayarak ödüllerini toplamaya devam edecekler. Bu görevler, resmi açılış geri sayımının her gününde maceracılar için açık olacak. En az bir görevi başarıyla tamamlayan maceracılara Altın Hançer ödülü vaat edilirken, 10 veya daha fazla görevi tamamlayanlar maceracılar ise Güzel Aksesuar Kutusu kazanabilecekler!

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.